Czym charakteryzuje się porządna śluza higieniczna?

Profesjonalne śluzy higieniczne powinny umożliwić nie tylko zdezynfekowanie rąk, ale również zdezynfekowanie obuwia. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czym charakteryzuje się porządna śluza higieniczna i na które parametry zwrócić szczególną uwagę (zobacz: https://www.unicard.pl/sluza-higieniczna-sanicare).

Czym wyróżniają się najlepsze śluzy higieniczne?

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na wydajność, szybkość i skuteczność dezynfekcji. Mało osób zdaje sobie sprawę również z tego, że olbrzymią rolę odgrywa także ilość zajmowanego miejsca. Profesjonalne śluzy higieniczne niestety nie należą do najdrobniejszych urządzeń, dlatego też z ich dobrodziejstwa nie będzie można skorzystać we wszystkich pomieszczeniach. Najlepszym wyborem są śluzy higieniczne niewielkich rozmiarów, które bez żadnego większego problemu będzie można zamontować nawet w dość wąskich przejściach. Sprawny system powinien być także na tyle długi, aby nie można było go ominąć.

Na które parametry zwrócić szczególną uwagę?

Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem jest niezawodna śluza higieniczna, która zapewnia jednocześnie kontrolę dostępu przez kołowrotek. Niestety nie wszystkie modele posiadają tego typu funkcjonalność. Warto zwrócić uwagę także na solidność szczotki czyszczącej. W dzisiejszych czasach najlepszym wyborem są niezawodne szczotki nylonowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Jeżeli chodzi o samą jakość wykonania, to godne polecenia są śluzy higieniczne wykonane w całości ze stali nierdzewnej.