• Home
  • Zdrowie
  • Silniejszy wzwód z tabletkami Maxon Forte – skład i działanie

Silniejszy wzwód z tabletkami Maxon Forte – skład i działanie

Wielu mężczyzn doświadcza dziś problemów z zaburzeniami wzwodu. W takiej sytuacji warto udać się do lekarza, by określić przyczynę dolegliwości. Dodatkowo w celu poprawy jakości życia seksualnego można sięgnąć po specjalne leki, które dają szybkie i skuteczne efekty.

Czym są tabletki Maxon Forte?


Tabletki Maxon Forte od producenta Adamed Pharma S.A. to lek przeznaczony dla mężczyzn z problemami z erekcją. Zażywany przed stosunkiem pozwala na uzyskanie i utrzymanie wzwodu.

Maxon Forte jest lekiem dostępnym bez recepty, który może być zakupiony w aptekach stacjonarnych i internetowych.

Tabletki Maxon Forte – składnik aktywny


Głównym składnikiem aktywnym w Maxonie Forte jest sildenafil (syldenafil) w dawce 50 mg, który zaliczany jest do szerszej grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Jest to ten sam składnik aktywny, który znajduje się w leku Viagra.

Leki z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) powodują zahamowanie enzymu fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za zmniejszanie erekcji. W efekcie umożliwiają jej uzyskanie u mężczyzn doświadczających zaburzeń z potencją i wzwodem.

Jak działają tabletki Maxon Forte?


Tabletki Maxon Forte przeznaczone są do stosowania bezpośrednio przed stosunkiem, dlatego nie wymagają one stałego zażywania.

Lek zaczyna działać już po około 12 minutach od jego zażycia, a efekty utrzymują się do około 5 godzin. Aby uzyskać erekcję, wymaga on stymulacji seksualnej.

Działanie leku może osłabić jednoczesne jedzenie obfitych posiłków, zwłaszcza bogatych w tłuszcze.