Ręczny cyfrowy refraktometr o wysokiej dokładności

Refraktometry przenośne są przeznaczone do różnych zastosowań – od sprawdzania stężenia cukru w napojach do pomiaru zawartości węglowodorów w paliwach silnikowych. W ciągu kilku sekund przyrządy podają dokładne wyniki w zdefiniowanych jednostkach pomiarowych.

Przenośny refraktometr cyfrowy można po prostu umieścić na płaskiej, poziomej powierzchni lub zanurzyć bezpośrednio w próbce, aby uzyskać szybkie wyniki.

Cyfrowy refraktometr podaje precyzyjne wyniki

Podczas pomiaru, refraktometr cyfrowy określa temperaturę i koryguje wartość współczynnika załamania światła do standardowej temperatury 20 °C lub do temperatury określonej przez użytkownika. Zapewnia to dokładne wyniki w każdej temperaturze otoczenia.

Prosty i wygodny w użyciu cyfrowy refraktometr

Przyjazna dla użytkownika klawiatura i przejrzysta struktura menu ułatwiają obsługę. Wyniki wyświetlane są na podświetlanym wyświetlaczu LCD o wysokiej rozdzielczości. Przenośny refraktometr cyfrowy posiada pamięć na 1100 zapisów, w tym identyfikator próbki, jednostki, datę, czas, itp.

Łatwe zarządzanie danymi

Wyniki są wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu przenośnego refraktometru. Wyniki uzyskane za pomocą refraktometru cyfrowego mogą być eksportowane do oprogramowania w celu dalszego przetwarzania. Oprogramowanie umożliwia łatwe przeglądanie i filtrowanie wyników na komputerze PC, jak również wykreślanie wyników próbek w celu dokładniejszej kontroli procesu. Raporty mogą być drukowane za pomocą oprogramowania lub bezpośrednio z urządzenia.