• Home
  • Uroda
  • Bestsellerowe perfumy damskie od Avon

Bestsellerowe perfumy damskie od Avon

Perfumy Avon są popularne, znane i lubiane od wielu lat. Niektóre z zapachów weszły do grona topowych, a to dzięki starannie dobranym kompozycjom i przystępnym cenom. Nie bez znaczenia jest też ich wygląd – są rozlewane do ładnych pojemników dopasowanych do rodzaju zapachu. Dzięki temu mają spójny charakter i wyróżniają się spośród innych perfum.

Rodzaje perfum damskich Avon 

Fani marki znają bestsellerowe perfumy Avon, podzielone na sześć kategorii:

  • kwiatowe,
  • słodkie (gourmand),
  • orientalne,
  • drzewne,
  • cytrusowe,
  • szyprowe – łączące nuty kwiatowe z drzewnymi.

Wśród nich topowe miejsca zajmuje kilka „gwiazd”, szczególnie chętnie kupowanych. Sprawdzamy, jakie Avon perfumy damskie znajdują się w gronie bestsellerów.

Woda toaletowa Passion Dance – nieokiełznany żywioł

Idealna dla kobiet, których energia mogłaby zasilić w prąd małe miasto! Czarny narcyz, róża i drewno sandałowe tworzą razem mieszankę wybuchową, bardzo żywiołową, a jednocześnie romantyczną.

Woda perfumowana Eve Truth – łagodna, ale stanowcza

Coś dla pań, które są ciepłe, dobre i miłe, co nie znaczy, że nie znają doskonale swojej wartości. To wyważona klasyka soczystej karamboli, różowej frezji i drzewa cedrowego. Zapach zamknięty w ślicznej, lekko szafirowej buteleczce jest doskonały na co dzień.

perfumy damskie avon

Woda toaletowa Imari Corset – słodka uwodzicielka

Avon perfumy damskie (tutaj) z kategorii gourmand kuszą słodkimi nutami, które można zagrać np. podczas wieczornego tête-à-tête z ukochanym. Bestsellerowe perfumy Imari Corset łączą w sobie aromaty masła kakaowego, drzewa sandałowego i zmysłowej nuty skórzanej. Pomagają celebrować miłość, budzą zmysły.

TTA Wonder – nowość na 2023

Pretendentem do topowego jest nowy zapach TTA Wonder.  Głównym składnikiem, który daje moc tej mieszance, są ręcznie zbierane, świeże pąki neroli. Mają one intensywny aromat świeżości, podbijany przez piżmo i drewno cedrowe. To zapach wiosny i radości życia.

Perfumy od Avon to starannie przemyślane produkty, które są dostępne dla każdego dzięki bardzo dobrym cenom. Do wyboru jest bardzo dużo zapachów na co dzień, na wizytę czy biznesowych – do biura lub na ważne spotkanie z klientem.